Taxiss

Telefónne čísla

TAXISS - alternatívna preprava osôb a tovaru v Žarnovici, Novej Bani a okolí.

Transportation - Automobile - Criss-Cross - International - Service - Still

Jazdíme aj krátke trasy v Žarnovici a okolí, Novej Bani a okolí, Hronský Beňadik, Psiare, Kozárovce, Tekovské Nemce, Žarnovica, Veľká a Malá Lehota, Obyce, Kľak, Ostrý Grúň, Hrabičov, Župkov, Voznica, Hodruša Hámre, Kopanice, Lukavica, Revištské Podzámčie, Rudno nad Hronom, Voznica, Tekovská Breznica, Orovnica, Veľké Pole, Horná Ves, Píla, Pukanec a podobne.

Ponúkame Vám prepravu osôb, nákladu, zásielok, sťahovanie, minibusom Peugeot Expert 8+1 a Škodou Octávia po území Slovenskej a Českej republiky.

Poskytujeme prepravu osôb do kúpeľov, nemocníc, wellness, termálnych kúpalísk, na chaty, hory, zájazdy, výlety, folklórne slávnosti,dovolenky, športové podujatia, doprava lyžiarov do lyžiarskych stredísk, pracovné cesty, preprava firemných zásielok, súkromné akcie,promócie, svadby, nákupné trhy v Poľsku, návštevy pamätihodností (hrady, zámky), letiská (Bratislava, Praha, Ostrava, Košice, Poprad, Sliač) a podobne.

Možnosť pripojiť k vozidlám nákladný príves brzdený s plachtou.

Klientom, ktorí sa ubytujú v našich rekreačných zariadeniach v Štúrove a v Patinciach na 14 dní a viac, poskytneme prepravu z Vášho miesta bydliska tam aj späť zdarma(do 500 km). Nad 500 km zľava 50 % z ceny za km. Pri kratších pobytoch(okrem víkendových) Vám poskytneme zľavu 50 % z ceny prepravy do 300 km.

  letiská   diaľkové taxi   9-miestne taxi

Adresa

Žarnovica

Letiská

Letiská v blízkom aj vzdialenejšom okolí nie sú pre nás žiadnym problémom.

9-miestne taxi

Cestujete viacerí? Využite naše 9-miestne taxi. Ponúkame prepravu až pre 8 pasažierov.


Aktualizovať údaje Overiť číslo taxislužby Zvýrazniť taxislužbu