Taxík na Schwechat

Telefónne čísla

Spoločnosť Taxík na Schwechat pôsobí na trhu už od roku 2005. Vďaka dlhoročným skúsenostiam patríme medzi špičku v oblasti osobnej prepravy osôb.

Stopercentný servis a spokojnosť klientov je naším dlhoročným mottom. Špecializujeme sa najmä na transfer z Bratislavy na letisko Schwechat Airport Vienna. Naše luxusné vozidlá značky MERCEDES - BENZ s profesionálnymi vodičmi Vám zabezpečujú plnohodnotný komfort a pocit bezpečia na cestách. Vodiči sú vždy oblečení v oblekoch a neváhajú Vám pomôcť s batožinou.

Vozidlá máme vybavené GPS navigáciou pre monitorovanie polohy. Pre ešte lepší komfort ponúkame zákazníkom malé občerstvenie vo forme minerálnej vody, dennú tlač a sledovanie DVD filmov na spríjemnenie cesty. Jazdíme výhradne po diaľnici a spokojnosť zákazníkov si získavame hlavne sledovaním on-line letov, vďaka čomu je vozidlo pristavené načas. Či už jednotlivci, veľké spoločnosti, turisti alebo zahraničné návštevy, naše nadštandardné služby za výborné ceny sú Vám k dispozícií nonstop.

Ponúkame možnosť platby kreditnou kartou, hotovosťou alebo na faktúru. Akceptujeme platobné karty American Express, Diners Club, JCB, Maestro, MasterCard Electronic, VISA, Visa Electron a ZBK. Platbu kartou treba nahlásiť pri objednaní transferu.

Pre ešte väčší komfort sme vytvorili bezplatnú online objednávku na objednanie transferu z pohodlia vášho domova alebo firmy. Radi Vám zodpovieme aj na vaše otázky týkajúce sa našich služieb na čísle: 0902 500 070 – NONSTOP alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

  letiská   schwechat   nonstop   platba kartou

Adresa

Bratislava

Letiská

Letiská v blízkom aj vzdialenejšom okolí nie sú pre nás žiadnym problémom.

Schwechat

Ponúkame prepravu na letisko Schwechat.

Nonstop

Jazdíme nonstop, neváhajte a zavolajte nám kedykoľvek.

Platba kartou

U nás môžete platiť platobnou kartou.


Aktualizovať údaje Overiť číslo taxislužby Zvýrazniť taxislužbu